NAŠA FILOZOFIA

Nie sme "len" výrobcovia kávy. Vytvárame filozofiu a rituály, meníme zažité zvyky a princípy prístupu ku káve. Káva pre nás nie je iba nápoj na prebudenie a zahnanie kofeínového deficitu. Je to filozofia gurmánskeho zážitku. Ponorenie sa do chutí, vôní a zároveň prebudenie všetkých zmyslov behom jediného okamžiku.

Zastavte sa na chvíľu a užívajte si krásu a šťastie prítomného okamihu.

NÁŠ PRÍBEH

Naša malá rodinná remeselná pražiareň vznikla v roku 2021. Sme nadšenci skvelej kávy, preto sme sa rozhodli, že prenesieme našu lásku, zanietenie a odhodlanie do produkcie úžasnej kávy, ktorá poteší každého nadšenca tohto zázračného nápoja.

Nemáme žiadne ocenenia, ani sme nevyhrali žiadne súťaže (žiadnych sme sa ani nezúčastnili ;-))

Sme iba obyčajní normálni nadšenci kávy.

Náš príbeh má preto zatiaľ iba niekoľko riadkov. Sme však presvedčení, že spolu napíšeme minimálne román zasľúbený skvelej káve a veľkým zážitkom.

NAŠA KÁVA

Kávu pre vás vyberáme tak, aby si každý našiel správnu alternatívu prispôsobenú svojim preferenciám.

Pražíme iba výberovú kávu z aktuálnych sezónnych zberov.

Kávu pražíme pravidelne, preto ju od nás dostanete jedine čerstvú.

Pražíme na stupeň City (espresso roast), naša káva je preto vhodná na všetky spôsoby prípravy (espresso, automatický kávovar, filter, moka/koťogo, zalievaná). Niektoré kávy pražíme aj na nižší stupeň (filter roast) preto sú vhodné na prípravu alternatívnymi spôsobmi (filter, Hario V60, chcemex, aeropress).