DOPRAVA A PLATBA

Padmé Roastery (aktualizované 26/09/2023)

Zásielky doručujeme iba v rámci SR.

Ak si želáte objednanú kávu zaslať do inej krajiny (mimo SR), kontaktujte nás e-mailom a dohodneme si individuálny spôsob a podmienky dopravy.

Možnosti dopravy:

1. Doručenie na adresu doručenia (až ku vám domov) pre nás zabezpečuje kuriérska služba Packeta.

  • cena doručenia na vašu adresu pri objednávke do 60€ je 6 eur,
  • cena doručenia na vašu adresu pri objednávke nad 60€ je ZDARMA.

2. Doručenie na výdajné miesta pre nás zabezpečuje Packeta (Zásielkovňa).

  • cena doručenia na výdajné miesto Packeta (podľa vášho výberu) pri objednávke do 60€ je 3,50 eur,
  • cena doručenia na výdajné miesto Packeta (podľa vášho výberu) pri objednávke nad 60€ je ZDARMA.

3. Večerný rozvoz v Rožňave a v Jablonove nad Turňou ZDARMA. V rámci mesta Rožňava a obce Jablonov nad Turňou vám doručíme objednanú zásielku vo večerných hodinách medzi 16:00 - 20:00.

4. Osobný odber je možný na stanovených miestach ZDARMA. Na odberných miestach je možné prevziať si objednaný tovar v rámci štandardných otváracích hodín jednotlivých prevádzok. Platba pri osobnom odbere (ak si vyberiete možnosť platby na dobierku) je možná iba v hotovosti.

5. O pripravenej zásielke na odoslanie/vyzdvihnutie vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu, prípadne vám informáciu poskytnú priamo naši externí prepravcovia Packeta alebo zmluvná kuriérska spoločnosť.

Možnosti platby:

1. Platba bankovým prevodom - úhrada prevodným príkazom z vášho bežného bankového účtu, informácie potrebné k platbe vám zašleme po potvrdení objednávky e-mailom. Zásielka bude pripravená na vydanie až po pripísaní prostriedkov na náš účet. Nakoľko bankový prevod trvá cca 48 hodín (okrem prevodov v rámci tej istej banky, v našom prípade SLSP, a.s.), počítajte s predĺžením dodacej lehoty o túto dobu. Táto možnosť nie je dodatočne spoplatnená, je teda ZDARMA.

2. Na dobierku - platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, táto možnosť je spoplatnená dodatočnou sumou 1€, ktorú vám pri jej výbere e-shop priamo pripočíta k hodnote objednanej kávy v košíku. Platba kartou je možná pri všetkých formách dopravy okrem osobného odberu na odbernom mieste Pizza Micio (tam je možná len platba v hotovosti).

3. Platba kartou - úhrada je možná všetkými bežnými kartami cez platobnú bránu GP Webpay a je chránená 3D Secure systémom. Je úplne bezpečná a bežná. Táto možnosť nie je dodatočne spoplatnená, je teda ZDARMA.