Kde kúpite našu kávu

Reštaurácia PIZZA MICIO
Kósu Schoppera 29, Rožňava

Priamo v reštaurácii môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú vždy dva druhy z našej ponuky. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú kompletnú ponuku našich káv v 250g baleniach.

BARETKA Rožňava

Remeselná pekáreň a kaviareň

Námestie baníkov 31, Rožňava

Priamo v kaviarni môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú vždy jeden druh z našej ponuky. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú presne tú kávu, ktorú si môžete aktuálne u nich vychutnať v 250g balení.

FARMFOODS
Predajne výnimočných potravín

V predajniach výnimočných potravín po celej SR môžete zakúpiť naše dve špeciálne zmesi, ktoré sme pripravili výhradne pre túto predajnú sieť. Zostavili sme ich z vybraných výberových 100% arabica káv. 

Kuchynské štúdio JS-Interiér

Čučmianska dlhá 6, Rožňava

V príjemnom prostredí Vás privíta odborne zaškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami predaja DECODOM sortimentu. Na ploche 120m2 Vám vieme odprezentovať najpredávanejšie modely kuchýň radu FAMILY ako sú : TÍLIA, LOTA, KATY, ESTER, TEA a IRIS s bohatou vnútornou výbavou a všetkými vymoženosťami modernej kuchyne.

V predajni si kúpite aj vybrané druhy našej kávy v 250g baleniach. 

Reštaurácia PIZZA MICIO

ČS armády 57, Plešivec

Priamo v reštaurácii môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú jednu z našich káv. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú kompletnú ponuku našich káv v 250g baleniach.

Dobrá mäsovýroba  

Rožňavská 29, Moldava nad Bodvou

V predajni si okrem úžasných mäsových výrobkov kúpite aj vybrané druhy našej kávy v 250g baleniach.