Doručenie ZADARMO pri objednávke nad 60€
en

Where you can taste or buy our coffee

PIZZA MICIO
Kósu Schoppera 29, Rožňava

Priamo v reštaurácii môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú vždy dva druhy z našej ponuky. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú kompletnú ponuku našich káv v 250g baleniach.

Reštaurácia PIZZA MICIO

ČS armády 57, Plešivec

Priamo v reštaurácii môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú jednu z našich káv. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú kompletnú ponuku našich káv v 250g baleniach.

Café Kispest Drnava

Café Kispest svojim názvom odkazuje na slávne časy obce Drnava, ktorá si v 40-tych rokoch 19.storočia vyslúžila prezývku "Kis Pest – Malá Pešť", kedy sa v tunajších železiarňach grófa Andrássyho odlievali konštrukčné diely slávneho Reťazového mosta "Lánchíd" v Budapešti.

V tejto úžasnej a veľmi krásnej kaviarni si môžete v príjemnom prostredí vychutnať našu kávu, ktorú vám profesionálne pripraví milá obsluha. 

Kuchynské štúdio JS-Interiér

Čučmianska dlhá 6, Rožňava

V príjemnom prostredí Vás privíta odborne zaškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami predaja DECODOM sortimentu. Na ploche 120m2 Vám  odprezentujú najpredávanejšie modely kuchýň radu FAMILY ako sú : TÍLIA, LOTA, KATY, ESTER, TEA a IRIS s bohatou vnútornou výbavou a všetkými vymoženosťami modernej kuchyne.

V predajni si kúpite vybrané druhy našej kávy v 250g a 500g baleniach. 

BARETKA Rožňava

Remeselná pekáreň a kaviareň

Námestie baníkov 31, Rožňava

Priamo v kaviarni môžete aj ochutnať našu kávu. Na mlynčeku majú vždy jeden druh z našej ponuky. Zároveň si môžete našu kávičku priamo zakúpiť a odniesť si ju domov. V ponuke majú presne tú kávu, ktorú si môžete aktuálne u nich vychutnať v 250g balení.

Zabíjačkové dobroty  

Rožňavská 29, Moldava nad Bodvou

V predajni si okrem úžasných mäsových výrobkov kúpite aj vybrané druhy našej kávy v 250g baleniach.