DOPRAVA A PLATBA

Padmé Roastery (aktualizované 01/10/2021)

Zásielky doručujeme iba v rámci SR.

Ak si želáte objednanú kávu zaslať do inej krajiny (mimo SR), kontaktujte nás e-mailom a dohodneme si individuálny spôsob a podmienky dopravy.

Možnosti dopravy:

1. Doručenie na adresu doručenia (až ku vám domov) pre nás zabezpečuje kuriérska služba GLS Slovakia. 

  • cena doručenia na vašu adresu pri objednávke do 2kg kávy je 4,50 eur
  • cena doručenia na vašu adresu pri objednávke nad 2 kg kávy je ZDARMA.

2. Doručenie na výdajné miesta pre nás zabezpečuje Packeta (Zásielkovňa).

  • cena doručenia na výdajné miesto Packeta (podľa vášho výberu) pri objednávke do 2kg kávy je 3 eur,
  • cena doručenia na výdajné miesto Packeta (podľa vášho výberu) pri objednávke nad 2 kg kávy je ZDARMA.

3. Osobný odber je možný v reštaurácii Pizza Micio, Kósu Shoppera 29, Rožňava a je ZDARMA.

4. O pripravenej zásielke na odoslanie/vyzdvihnutie vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu, prípadne vám informáciu poskytnú priamo naši externí prepravcovia Packeta alebo GLS Slovakia.

Možnosti platby:

1. Platba bankovým prevodom - úhrada prevodným príkazom z vášho bežného bankového účtu, informácie potrebné k platbe vám zašleme po potvrdení objednávky e-mailom. Zásielka bude pripravená na vydanie až po pripísaní prostriedkov na náš účet. Nakoľko bankový prevod trvá cca 48 hodín (okrem prevodov v rámci tej istej banky, v našom prípade SLSP, a.s.), počítajte s predĺžením dodacej lehoty o túto dobu. Táto možnosť nie je dodatočne spoplatnená, je teda ZDARMA.

2. Na dobierku - platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, táto možnosť je spoplatnená dodatočnou sumou 1€, ktorú vám pri jej výbere e-shop priamo pripočíta k hodnote objednanej kávy v košíku. Platba kartou je možná pri všetkých formách dopravy.

3. Platba kartou - úhrada je možná všetkými bežnými kartami cez platobnú bránu GP Webpay a je chránená 3D Secure systémom. Je úplne bezpečná a bežná. Táto možnosť nie je dodatočne spoplatnená, je teda ZDARMA.